کسب درآمد ارزی با بیت کوین راه ها و روش ها

امروزه بسیاری از افراد به منظور ایجاد سریع درآمد دلاری، وارد حوزه رمزارزها می شوند. روش های درآمد زایی از بیت کوین تعدد بسیاری دارد، بنابراین تصمیم گرفتیم که در این مقاله روش های مختلف درآمدزایی از بیت کوین را شرح میدهیم اما باید توجه داشت که حوزه رمز ارز های دیجیتال زمینه‌ ای است که دانش و اطلاعات شما نقش تعیین کننده ای در سود و زیان شما خواهد داشت.

درامد از طریق بیت کوین یکی از روش های پرسود سرمایه گذاری در جهان است. البته باید یادآور شد که ظهور بیت کوین به عنوان بهترین سرمایه گذاری پرسود باعث تعجب بسیاری از کسانی شده است که زمانی معتقد بوند رمزارزهای مبتنی بر بلاکچین هیچوقت در جهان واقعی ارزشمند نخواهند شد.همچنین بیت کوین در میان کسانی که قبلا حتی اسمش را هم نشنیده بودند یا حداقل اطلاعات کمی راجع به آن داشتند به سرعت محبوبیت کسب کرد و درنهایت هم اکنون فرصت های بسیاری برای کسب درآمد ارزی از طریق بیت کوین فراهم شده است. در این مقاله شما خواهید دید که چگونه می توانید از طریق بیت کوین به کسب درآمد ارزی بپردازید، با تعدادی از چندین راه سرمایه دار شدن در بازار کریپتوکارنسی آشنا شده و همچنین راه های مختلف کسب بیت کوین را فرا خواهید گرفت.

کسب درآمد ارزی با بیت کوین راه ها و روش هاهمیشه یادتان باشد که نگهداری بیت کوین و سایر رمزارزها در کیف پول صرافی بسیار پرریسک است. بنابراین هیچوقت بیشتر از حد نیاز، رمزارزهایتان را در کیف پول صرافی تان نگه ندارید. برای تامین امنیت سرمایه تان توصیه ی ما این است که از کیف پول های سخت افزاری مانند لجر، ترزور،کریپتو استیل، بیت کوین کی چین و… استفاده کنید. علی الخصوص اگر قصد دارید که سرمایه ی قابل توجهی را وارد این بازار کنید. در ادامه قصد داریم روش های مختلف کسب درآمد ارزی به وسیله ی بیت کوین را به شما معرفی کنیم :

ماینینگ بیت کوین، اولین راه درامد از طریق بیت کوین

اگر شما به فکر این هستید که مقدار زیادی بیت کوین به دست آورید، بهترین راه برای شما ماینینگ بیت کوین است. ماینینگ بیت کوین به معنی استفاده از سخت افزارهای پیشرفته ی کامپیوتری برای انجام مجموعه ای از عملیات ریاضی است که به طور کلی منجر به تولید بیت کوین برای شما می شود. باید به این نکته توجه داشت که مقدار محدودی از بیت کوین قابل استخراج می باشد. از زمان اختراع بیت کوین، تنها 21 میلیون بیت کوین قابل استخراج بود که تا الان حدود18 میلیون از آن استخراج شده و همچنان 3 میلیون بیت کوین برای ماینرها باقی مانده است.

نکته ی قابل توجه برای کسانی که به تازگی می خواهند وارد بازار ماینینگ بیت کوین شوند این است که ضریب سختی استخراج بیت کوین در گذرزمان افزایش می یابد و افزایش ضریب سختی به آن معناست که شما به مرور زمان برای به دست آوردن بیت کوین به دستگاه های پیشرفته تر و زمان بیشتری برای استخراج بیت کوین نیاز خواهید داشت. اما اگر دوست دارید وارد بازار ماینینگ شوید و نمیخواهید هزینه ی زیادی را متحمل شوید می توانید به استخراج ابری بیت کوین روی بیاورید. استخراج ابری بیت کوین بدین معناست که شما با اجاره ی بخشی از یک مزرعه ی استخراج بیت کوین می توانید از بیت کوین های استخراج شده ی آن بهره مند شده و به کسب درآمد ارزی بپردازید. همیار ماینر یکی از شرکت هایی است که این امکان را به شما میدهد.  برای اطلاع بیشتر با مشاورین ما در همیار ماینر تماس بگیرید.

معامله گری، پرریسک ترین روش درآمدزایی از بیت کوین

 • تلاش متوسط ​​تا زیاد
 • درآمد زیاد
 • خطر زیاد

سومین روش درآمدزایی از بیت کوین معامله گری آن می باشد. یکی از سریعترین و در عین حال خطرناک ترین راه هایی که می توانید با بیت کوین درآمد کسب کنید، معامله گری آن است. می بایست در قیمت پایین بیت کوین را خریداری کنید و در قیمت بالا بفروشید. اما این کار با مولفه شانس و یا حدس و گمان پیش نمی رود. معامله گران سودآور وقت قابل توجهی را صرف یادگیری نحوه تجارت و چگونگی غلبه بر بسیاری از خطرات ناشی از تجارت می کنند. معامله گران موفق می دانند که ممکن است در کوتاه مدت پول خود را از دست بدهند، اما به عنوان یک سرمایه گذاری به آنها نگاه می کنند، زیرا آنها برای بلند مدت هدف دارند. اگر می خواهید یک معامله گر شوید، اطمینان حاصل کنید که زمان و سرمایه کافی برای سرمایه گذاری را دارا هستید.

یکی دیگر از راه های درآمدزایی از بیت کوین که در دل همین معامله گری جای می گیرد استراتژی Hold یا خرید و نگهداری بلند مدت بیت کوین می باشد. این روش ریسک نوسانات قیمتی را دارد و برای کسب و سود زیاد، سرمایه زیادی را نیز طلب می کند، ولی دانش آنچنانی نمی خواهد.

کسب درآمد اینترنتی از بیت کوین با سرمایه گذاری روی تریدینگ آن

یکی از جالب ترین تحولات بیت کوین در سال های اخیر این است که هم اکنون به بیت کوین به چشم یک دارایی محبوب برای سرمایه گذاری نگاه می شود. سرمایه گذاری روی بیت کوین هرچند به اندازه ی سرمایه گذاری در بورس متداول نشده است اما به سرعت دارد جایگاهش را در میان بازارهای سرمایه ارتقا می دهد. می توان این تصور را داشت که سرمایه گذاری روی بیت کوین یک راه سودآورتر در زمینه ی کسب درآمد ارزی است. ابتدایی ترین روش سرمایه گذاری روی بیت کوین، خرید و نگهداری آن تا زمانی است که قیمت آن بالا برود و سرمایه گذار به سود برسد.

بیت کوین به لطف صعود بسیار زیاد قیمت خود از زمان عرضه، سودهایی باورنکردنی برای کسانی که زودتر روی آن سرمایه گذاری کرده بوند به ارمغان آورد. به طور مثال شما اگر در سال 2011 و زمانی که قیمت بیت کوین تنها1 دلار بود، 500 دلار روی آن سرمایه گذاری میکردید الان سرمایه ی شما ارزشی بالغ بر 9.5 میلیون دلار داشت! هرچند این یک نمونه سود شدید بود و ممکن است دیگر تکرار نشود اما نشان دهنده ی آن است که توان سودآوری بیت کوین برای سرمایه گذاری های بلند مدت چقدر بالاست.

در این زمینه مقاله کامل استراتژی های تریدینگ و خرید و فروش بیت کوین برای درامدزایی را حتما بخوانید!

در بازار کریپتو و بطور کلی تمام بازارهای سرمایه و سهام ، چند استراتژی برای این کار وجود دارد:

استراتژی اول ترید بیت کوین:

شما می‌توانید بیت‌کوین‌تان را بصورت بلند مدت نگهداری کنید و پس از افزایش قیمت آن را بفروشید . به این مدل سرمایه‌گزاری، لانگ‌ترم یا بلند مدت گفته ‌میشود. اغلب این مدل سرمایه‌گذاری ها در بازه‌ی زمانی بیشتر از یکساله استفاده می‌شود.

استراتژی دوم:

شما میتوانید بطور روزانه و لحظه‌ای به تریدینگ بیت‌ کوین بپردازید. برای این کار معمولا نیاز دارید موجودی بیت‌کوینتان را به صرافی های آنلاین معتبر مانند صرافی بایننس منتقل کنید و از این طریق بتوانید بصورت لحظه‌ای از نوسانات قیمتی بیت‌کوین به سودآوری بپردازید . معمولا اینکار به این روش انجام میشود که با تحلیل تکنیکال ، سایر ارزهایی که ارزششان نسبت به بیت‌کوین در حال بالا رفتن است را شناسایی می‌کنند و با خرید آنها و فروش آنها در قله‌ی قیمتی ، موجودی بیت‌کوینشان را افزایش می‌دهند. به این مدل از تریدینگ‌ بیت‌ کوین “اسکالپینگ” ، ترید روزانه، شورت‌ترم و … میگویند.

استراتژی سوم:

این روش از تریدینگ‌ بیت‌ کوین که آخرین روشی است که ما به شما معرفی میکنیم ، سرمایه‌گزاری میدترم یا میان مدت نام دارم و بدین صورت است که شما با استفاده از دانش تحلیل‌تکنیکال و براندازکردن نمودارهای بیت کوین راس و قعر این نمودار را پیشبینی کرده و در قعر خرید میکنید و در قله ها میفروشید . این مدل از ترید معمولا در بازه زمانی 1 هفته الی چندماهه و بابررسی نمودارهای هفتگی و ماهانه‌ی بیت‌کوین انجام می‌شود و تحلیلگرها با استفاده از این نمودارها به تحلیل می‌پردازند.

درآمدزایی از بیت کوین به صورت خرد

 • تلاش زیاد
 • درآمد کم
 • خطر کم

درآمدزایی از بیت کوین به صورت خرداولین روش درآمدزایی از بیت کوین درآمد خرد می باشد. فاست ها Faucet Mining در واقع زیرمجموعه وب سایتهای PTC به معنی “پرداخت به ازای کلیک” هستند. روش کار این گونه است که شما وارد وبسایت شده و روی یک آگهی یا آیکون کلیک می کنید و در ازای آن پاداش ناچیزی به بیت کوین دریافت خواهید کرد. آنها نیز از بازدیدهای مکرر افراد برای افزایش رتبه سایت خود استفاده کرده و از آگهی دهندگان پول دریافت می کنند. این مقدار به قدری ناچیز است که ارزش وقت صرف کردن را ندارد.

یکی دیگر از روش های درآمدزایی مشابه فاست ماینینگ، استفاده از مرورگر کریپتوتب Cryptotab می باشد. این روش نیز در مقاله ای جداگانه توضیح داده شده است و مانند روش قبلی میزان درآمدزایی آن ناچیز بوده و در برخی موارد ضررده نیز می باشد.

داشتن وبسایت فاست ماینینگ

 • تلاش متوسط ​​تا زیاد
 • درآمد کم تا متوسط ​​
 • خطر متوسط

دومین روش  درآمدزایی از بیت کوین داشتن وبسایت فاست ماینینگ می باشد. در حالی که مشارکت به عنوان یک کاربر فاست ممکن است پول زیادی برای شما به همراه نداشته باشد، داشتن یک وبسایت فاست داستان کاملا متفاوتی است. امروزه می توانید یک سایت فاست ماینینگ را به راحتی ایجاد و از فروش تبلیغات در سایت خود کسب درآمد کنید. بسته به تبلیغاتی که شما استفاده می کنید و میزان ترافیکی که دارید، می توانید حداکثر تا 1،000 دلار در ماه درآمد ایجاد کنید. با این وجود، اجرای یک وبسایت فاست ماینینگ به زمان و تلاش معقول نیاز دارد. لازم است وب سایت خود را راه اندازی کنید، کاربران را مدیریت کنید، از کلاهبرداری جلوگیری کنید و همچنین مقداری سرمایه اولیه برای تأمین پاداش کاربران کلیکی هنگام شروع کار تهیه کنید.

 

ترویج خدمات مرتبط برای درآمدزایی از بیت کوین

 • تلاش زیاد
 • درآمد متوسط ​​تا بالا
 • خطر کم ​​

چهارمین درآمدزایی از بیت کوین ترویج خدمات مرتبط با این حوزه می باشد. شاید یکی از نادیده گرفته ترین راه های کسب درآمد از بیت کوین، ترویج برنامه های درآمد زایی مختلف باشد. این همان روشی است که در حال حاضر همیارماینر نیز از آن برای افزایش فروش بهره می جوید. در حقیقت در این برنامه شما روی بخش همکاری سایت یک حساب کاربری ایجاد کرده و شروع به ترویج خدمات مجموعه می کنید و در صورت منجر شدن این تلاش ها به فروش کمیسیون فرد یا مجموعه پرداخت می گردد.

استخراج بیت کوین

 • تلاش متوسط ​​تا زیاد
 • درآمد متوسط ​​تا بالا
 • ریسک زیاد

استخراج ابری بیت کوین همیار ماینرپنجمین درآمدزایی از بیت کوین استخراج بیت کوین می باشد.  بسیاری از افراد تازه وارد به این حوزه، گمان می کنند که می توانند از طریق کامپیوتر شخصی خود بیت کوین تولید کنند. واقعیت این است که امروزه استخراج بیت کوین بیش از یک سرگرمی به یک حرفه تبدیل شده است. برای استخراج بیت کوین در واقع به تجهیزات و دستگاه های استخراج گران قیمت، هزینه های برق بالا، دانش مربوط به تنظیمات سخت افزاری و فضای فیزیکی امن نیاز داریم که پیاده سازی صحیح این موارد کار هر کسی نیست.

مشارکت در استخراج ابری

 • تلاش کم
 • درآمد متوسط تا زیاد
 • ریسک کم

ششمین درآمدزایی از بیت کوین مشارکت در استخراج ابری می باشد. همانطور که در بخش قبلی توصیف کردیم استخراج با دستگاه ماینر نیاز به دانش و سرمایه زیادی دارد. لذا به دلیل وجود دردسرهای استخراج شخصی با دستگاه، استخراج ابری بیت کوین پا به عرصه گذاشت و باعث شد که هر کسی بدون نیاز به دانش و سرمایه زیاد، بتواند وارد حوزه کلود ماینینگ شود و به اندازه سرمایه خود در استخراج بیت کوین سهیم شود.

HYIPs

 • تلاش کم
 • درآمد متوسط تا بالا
 • ریسک خیلی زیاد

آخرین درآمدزایی از بیت کوین HYIP ها می باشند. HYIP ها (High Yield Investment Program) سایتهایی هستند که ادعا می کنند هر چند روز یکبار کوین های شما را دو برابر می کنند یا وعده بازگشت سرمایه غیر واقعی به شما می دهند. کاری که این سایت ها انجام می دهند این است که از کاربران جدید پول می گیرند و از این پول برای پرداخت به کاربران قدیمی استفاده می کنند. آنها تقریباً همیشه نوعی برنامه ارجاع دارند تا کاربران بتوانند دوستان خود را نیز معرفی کنند. اینگونه است که یک طرح پانزی اجرا می شود. این کار تا مدتی ادامه پیدا کرده و نهایتاً سرمایه پایین دستی ها از بین می رود.

 

انجام میکرو تسک ها در ازای دریافت بیت کوین

هرچند ماینینگ بیت کوین به شما این امکان را می دهد تا نسبت به سایر روش ها سریع تر به بیت کوین برسید اما نیازمند بودن آن به سرمایه ی کلان بدان معنی است که این کار نمیتواند برای همه آسان باشد. اگر شما به دنبال راهی در ابعاد کوچک تر برای به دست آوردن بیت کوین هستنید، به نظر می‌رسد بهتر است با انجام پردازش های کوچکتر (میکرو تسک ها) به کسب درامد از بیت کوین بپردازید. میکرو تسک ها عبارتند از کارهای کوچکی مانند دیدن تبلیغات یا داشتن اینتراکشن با پست های خاص موجود در شبکه های اجتماعی و… هرچند با این روش درآمد خیلی پایین است اما این کار راحت ترین راه برای کسب درآمد ارزی به وسیله ی بیت کوین می باشد.

یکی از بهترین جاها برای استارت کار از این طریق سایت coinworker.com است که هر تسک آن 0.01 دلار ارزش دارد، البته بسیاری از تسک های مختلف در این سایت موجودند که ارزشی بین 0.03 الی 0.05 دلار دارند و گاها تسک هایی با قیمت 1 دلار هم درآن پیدا میشود. تسک های موجود در این سایت بسیار ساده هستند و تنها صرف چند دقیقه وقت برای انجام آن ها کافیست. همچنین سایت های دیگر نیز موجودند که مقدار کمی بیت کوین بابت مشاهده کردن آگهی ها توسط شما پرداخت می کنند. هرچند این کارها درآمد خیلی کمی دارند اما انجام دادن آنها به صورت خارق العاده ای ساده و آسان است. بهترین سایت ها در این زمینه سایت های کوین ادر، Ads4BTC وAdvercoins هستند. البته این روش با توجه به درآمد کمی که دارد اصلا به صرفه نیست و دربرابر ماینینگ به خصوص کلود ماینینگ سودآوری ندارد.

 جمع بندی

همانطور که متوجه شدید، راه های بسیاری وجود دارند تا بتوانید از صعود رمز ارز ها، درامد از بیت کوین داشته باشید و  سود برسید و این راه ها آنقدر زیاد هستند که عملا نمیتوان حد و مرزی برایشان قائل شد. چه شما علاقه مند به خرید و نگهداری بیت کوین باشید و چه بخواهید با انجام خدماتی به کسب بیت کوین بپردازید، در این بازار فرصت های زیادی برای شما وجود دارد.

5 دیدگاه

 • سلام مواردمطالعه شد . ولی من از این موضوع گله مندم که چطور یک مطلبی که نه چندان برای سرمایه گذار مهم است تبلیغات وسیعی انجام میشه ولی در عوض یک مسائلی که واقعا روی تصمیم گیری سرمایه گذار مهمه و باید مطرح بشه اصلا صحبتی نمیشه و یک راست اجرا میشه مثل همین افزایش دو و نیم برابری کارمزد انتقال که واقعاغیر عادلانه س یعنی از 0.0003 به 0.00075 این واقعا غیر منطقییه

  • سلام بهروزجان
   افزایش فی تراکنش از جمله پارامترهایی است که همیار ماینر هیچگونه حق و تصرفی در آن ندارد و کاملا وابسته به شرایط و شلوغی شبکه بلاکچین بیت کوین است. در حال حاضر با کاهش سختی استخراج و کاهش دستگاههای ماینر در دنیا(به دلایل سیاسی مختلف) رقابت بین دستگاههای ماینر برای انجام تراکنش ها و دریافت بیت کوین افزایش یافته که این موضوع مستقیما باعث افزایش هزینه تراکنش های بیت کوین گردیده. به عبارتی اگر با همان فی 0.0003 بیت کوین بخواهیم موجودی شما را انتقال دهیم، موجودی شما هیچ موقع کانفرم نمی شود و قابل خرج کردن نخواهد بود.
   ممنون از صبر و بردباری شما عزیزان

 • با سلام و خسته نباشید . عرض میشود که معمولا مراکز تولیدی و خدماتی یک یا چند امتیاز ویژه ای برای کاربران و مشتریان خود بر اساس گردش مالی شان قائل میشوند انتظار میرود که همیار ماینر هرزگاهی از این امتیازات به کاربران خود بصورت جداگانه پیشنهاد نماید که ممتاز تر از آفرهای در نظر گرفته شده باشد بطور مثال زمانی بسته های 50 میلیونی با 600 تراهش اعطا میشد آیا ممکن است بصورت قرعه کشی هم که شده این موضوع برای کاربران اعطا گردد. تشکر از زحمات شما

 • با سلام حضور شما
  خواستم بپرسم که سقف اجاره برای هر شخص چه مقدار است؟ و درآمد یک شخص چگونه قابل برداشت است؟ و بابت درآمد آیا مبلغ دیگری غیر از کارمزد کسر میشود یا خیر؟
  با تشکر از شما

  • با عرض سلام
   طی یکسالی که مشتری همیار ماینر بودم .بسیار عالی بود چه از نظر سود دهی و چه از نظر پرداخت .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *