درباره ما

مجموعه همیار ماینر

همیار ماینر تشکیل شده از یک تیم جوان و صاحب تجربه در زمینه ارزهای دیجیتال که اواسط سال ۲۰۱۲ میلادی با این بازار آشنا بوده و از همان سالها به کسب درآمد ارزی و عمدتا کسب بیت کوین مشغول بوده است. ما استخراج بیت کوین را در سال ۲۰۱۳ با تجهیزات و نرم افزارهای آن سالها آغاز کردیم و از ابتدای ۲۰۱۴ به دلیل هزینه های غیر معقول استخراج شخصی، به سمت کلود ماینینگ سوق پیدا کردیم. در سال ۱۳۹۸ تصمیم گرفتیم با ساخت و توسعه برند همیار ماینر گامی صحیح جهت کسب درآمد ارزی برای هموطنان عزیزمان برداریم. تمامی فعالیت های همیار ماینر، تحت قالب شرکت همیار مایا رایا صنعت با شماره ثبت ۵۶۳۱۴۹ و شناسه ملی ۱۴۰۰۹۳۵۹۰۸۹ انجام می پذیرد.

 • فارم های بین المللی
 • اطمینان از پرداخت
 • دریافت به موقع
 • ماینینگ پایدار
 • بدون هزینه مخفی
 • همکاری در فروش
دفتر همیار ماینر

هیئت مدیره

آشنایی با مدیریت

مرحوم جناب آقای پرویز نیری، موسس و اولین مدیر عامل شرکت همیار مایا رایان صنعت به شماره ثبت ۵۶۳۱۴۹ می باشد که از همان ابتدا با دیدی باز نسبت به تکنولوژی بلاکچین، مبادرت به ایجاد انقلابی در صنعت ماینینگ کشور کرد و با رهنمودهای بسیار راهگشای خویش، راه را برای علاقه مندان به استخراج بیت کوین در کشور بازتر کرد.

قبل از فوت ایشان به دلیل ابتلا به ویروس منحوس کرونا (کووید-۱۹) مدیریت عامل شرکت به جناب آقای نادر فزونی، با بیش از 40 سال تجربه در سطح مدیریت های کلان وخرد و انجام پروژه های مختلف صنعتی در زمینه های الکترونیک، مخابرات، ارتباطات راه دور، فناوری اطاعات، مکانیک و پروژه های مرتبط، سپرده شد. جناب آقای فزونی که تجربیات عملی در بازاریابی ،فروش، صادرات و واردات، کالاهای مختلف در بازارهای داخلی و خارجی و همچنین آشنایی با اکثریت مدیران عالیرتبه دولتی و بخش خصوصی و کارشناسان مجرب در صنایع و شرکتهای مختلف  را دارد به خوبی سکان مدیریت همیار ماینر را به عهده گرفت و از پاییز ۱۳۹۹ در این پست مشغول خدمت رسانی به مشتریان عزیز می باشد. در زیر خلاصه ای از رزومه این عزیز را مشاهده می فرمایید:

   فروردین  1370 فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مدیریت صنعتی از دانشگاه آزاد اسلامی شیراز
     خرداد   1355 فارغ التحصیل کارشناسی مهندسی صنایع از دانشگاه پلی تکنیک )امیرکبیر( تهران
       بهمن 1354 فارغ التحصیل کارشناسی اقتصاد و علوم سیاسی  از دانشگاه ملی ایران )شهید بهشتی( تهران

تجربیات کاری

 • نماینده انحصاری منطقه ای شرکت ژاپنی هوسودا ) از مرداد 1392 لغایت بهمن 1396(

شرکت هوسودا یکی از قدیمی ترین و مشهورترین شرکتهای تجاری ژاپن می باشد . این شرکت در منطقه خاوردور دارای شرکت ها و کارخانجات متعددی می باشد. اینجانب به عنوان نماینده تام الاختیار فروش و بازاریابی محصولات و تولیدات شرکت هوسودا و شرکت های تابعه آن در منطقه مالزی، آسیای مرکزی و خاورمیانه بوده ام .انجام تبادلات بازرگانی با شرکت های داخلی و رفع نیازهای آنها با توجه به توانمندی های شرکت هوسودا از اهم وظایف اینجانب بوده است .

 • معاون مدیر عامل شرکت هواپیمایی قشم) از تیرماه 1390 لغایت خرداد 1392(

شرکت هواپیمایی قشم یکی از جدیدترین خطوط هوایی کشور می باشد که دارای ناوگان جدید هواپیماها است .

به عنوان معاون خدمات مشتریان عهده دار انجام خدمات و نیازمندی های مشتریان شرکت شامل خرید بلیط ،رزرو هتل و اقامت به همراه ارائه سرویس رایگان خودرو )از منزل تا فرودگاه و بالعکس( و سایر خدمات ویژه بودهام .

 • معاون مدیرعامل درامور بازاریابی و فروش شرکت فرانسوی والئو/ آرمکو ) از شهریور 1389 لغایت اردیبهشت 1390(

شرکت مزبور یکی از معتبرترین شرکت های بین المللی در زمینه  تولید و ارائه قطعات خودرویی می باشد .

 • مدیر عامل شرکت کامپیوتری روزنه ) از دی ماه 1398 لغایت خرداد 1389(

شرکت مزبور ارائه دهنده سرویس های نرم افزاری در بیمارستانها و مراکز درمانی کشور بوده است. برنامه نویسی مخصوص برای مراکز درمانی و بیمارستان ها بر حسب موارد مورد نیاز متقاضیان صورت می پذیرفت. ایجاد شبکه متمرکز کامپیوتری در اینگونه مراکز از اهم وظایف این شرکت بوده است .

 • مدیر فروش و بازاریابی شرکت بازرگانی تکنولوژی منطقه آزاد چابهار)از مرداد 1387 لغایت آذر

 )1388

انجام واردات قطعات و ملزومات شبکه های مخابراتی و مونتاژ دستگاه ها و فروش محصولات در داخل کشور از وظایف این شرکت بوده است .

 • قائم مقام مدیر عامل شرکت صنایع مخابرات راه دور ایران ) از آذر 1385 لغایت خرداد 1387(.

شرکت مزبور یکی از بزرگترین تامین کنندگان دستگاه ها و قطعات مخابراتی کشور می باشد. یکی از پروژه های موفق این شرکت راه اندازی کارت هوشمند سوخت بوده است. ایجاد شبکه کشوری و اعطای نمایندگی های پشتیبانی فنی دستگاه های کارت خوان و نصب در 2000 جایگاه داخل کشور با حدود 14600 پمپ بنزین و حدود 6500 پمپ گازوئیل در طول شش ماه و کنترل میزان بنزین مصرفی و ارائه گزارشات روزانه به شرکت نفت

) متولی پروژه ( و انجام تعمیرات دستگاه های معیوب و جایگزینی آنها از اهم وظایف اینجانب بوده است.

 • مدیر بازرگانی و توسعه شرکت صنایع الکترونیک ایران ) از فروردین 1354 لغایت تیر 1384(.

شرکت «صاایران» یکی از شرکت های تابعه وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح کشور می باشد. این شرکت مسئول تأمین نیازمندی های نیروهای مسلح در زمینه های الکترونیک، اپتیک، فناوری اطلاعات، مخابرات و تولید قطعات الکترونیکی در زیرمجموعه ها و شرکت های خود می باشد .

پروژه ها

در طول 40 سال ارائه خدمات و راه اندازی پروژه های مختلف از قبیل: کارت اعتباری ثمین، کارت هوشمند سوخت، ایجاد شبکه های فروش و خدمات پس از فروش محصولات و تولیدات شرکت ها، ارائه خدمات و سرویس های لازم به مشتریان، انجام تبلیغات و تهیه بروشورها و کاتالوگ های مربوطه.