درآمدزایی از بیت کوین به راحتی آب خوردن

امروزه بسیاری از افراد به منظور ایجاد سریع درآمد دلاری، وارد حوزه رمزارزها می شوند. روش های درآمد زایی از بیت کوین تعدد بسیاری دارد، بنابراین تصمیم گرفتیم که در این مقاله روش های مختلف درآمدزایی از بیت کوین را نقل کنیم. اگر بخواهیم روش های درآمدزایی از بیت کوین را تفکیک کنیم، باید بگوییم که دو روش با سرمایه و بدون سرمایه وجود دارد. روش های بدون سرمایه قطعاً ارزش وقت تلف کردن بر روی آنها را نخواهد داشت چرا که قدیمی ها گفته اند “پنیر مفت تو تله موشه!”. روش های درآمد زایی از بیت کوین شامل درآمدزایی خرد، داشتن فاست ماینینگ، کمپین های امضا، برنامه های ترویجی، قمار، تولید محتوا، استخراج بیت کوین، کلودماینینگ، غرض دادن بیت کوین، HYIPs، فورک بیت کوین می باشد که در اینجا به 7 مورد اصلی اشاره شده است.

درآمدزایی از بیت کوین به صورت خرد

 • تلاش زیاد
 • درآمد کم
 • خطر کم

درآمدزایی از بیت کوین به صورت خرداولین روش درآمدزایی از بیت کوین درآمد خرد می باشد. فاست ها Faucet Mining در واقع زیرمجموعه وب سایتهای PTC به معنی “پرداخت به ازای کلیک” هستند. روش کار این گونه است که شما وارد وبسایت شده و روی یک آگهی یا آیکون کلیک می کنید و در ازای آن پاداش ناچیزی به بیت کوین دریافت خواهید کرد. آنها نیز از بازدیدهای مکرر افراد برای افزایش رتبه سایت خود استفاده کرده و از آگهی دهندگان پول دریافت می کنند. این مقدار به قدری ناچیز است که ارزش وقت صرف کردن را ندارد.

یکی دیگر از روش های درآمدزایی مشابه فاست ماینینگ، استفاده از مرورگر کریپتوتب Cryptotab می باشد. این روش نیز در مقاله ای جداگانه توضیح داده شده است و مانند روش قبلی میزان درآمدزایی آن ناچیز بوده و در برخی موارد ضررده نیز می باشد.

داشتن وبسایت فاست ماینینگ

 • تلاش متوسط ​​تا زیاد
 • درآمد کم تا متوسط ​​
 • خطر متوسط

دومین روش  درآمدزایی از بیت کوین داشتن وبسایت فاست ماینینگ می باشد. در حالی که مشارکت به عنوان یک کاربر فاست ممکن است پول زیادی برای شما به همراه نداشته باشد، داشتن یک وبسایت فاست داستان کاملا متفاوتی است. امروزه می توانید یک سایت فاست ماینینگ را به راحتی ایجاد و از فروش تبلیغات در سایت خود کسب درآمد کنید. بسته به تبلیغاتی که شما استفاده می کنید و میزان ترافیکی که دارید، می توانید حداکثر تا 1،000 دلار در ماه درآمد ایجاد کنید. با این وجود، اجرای یک وبسایت فاست ماینینگ به زمان و تلاش معقول نیاز دارد. لازم است وب سایت خود را راه اندازی کنید، کاربران را مدیریت کنید، از کلاهبرداری جلوگیری کنید و همچنین مقداری سرمایه اولیه برای تأمین پاداش کاربران کلیکی هنگام شروع کار تهیه کنید.

معامله گری، پرریسک ترین روش درآمدزایی از بیت کوین

 • تلاش متوسط ​​تا زیاد
 • درآمد زیاد
 • خطر زیاد

سومین روش درآمدزایی از بیت کوین معامله گری آن می باشد. یکی از سریعترین و در عین حال خطرناک ترین راه هایی که می توانید با بیت کوین درآمد کسب کنید، معامله گری آن است. می بایست در قیمت پایین بیت کوین را خریداری کنید و در قیمت بالا بفروشید. اما این کار با مولفه شانس و یا حدس و گمان پیش نمی رود. معامله گران سودآور وقت قابل توجهی را صرف یادگیری نحوه تجارت و چگونگی غلبه بر بسیاری از خطرات ناشی از تجارت می کنند. معامله گران موفق می دانند که ممکن است در کوتاه مدت پول خود را از دست بدهند، اما به عنوان یک سرمایه گذاری به آنها نگاه می کنند، زیرا آنها برای بلند مدت هدف دارند. اگر می خواهید یک معامله گر شوید، اطمینان حاصل کنید که زمان و سرمایه کافی برای سرمایه گذاری را دارا هستید.

یکی دیگر از راه های درآمدزایی از بیت کوین که در دل همین معامله گری جای می گیرد استراتژی Hold یا خرید و نگهداری بلند مدت بیت کوین می باشد. این روش ریسک نوسانات قیمتی را دارد و برای کسب و سود زیاد، سرمایه زیادی را نیز طلب می کند، ولی دانش آنچنانی نمی خواهد.

ترویج خدمات مرتبط برای درآمدزایی از بیت کوین

 • تلاش زیاد
 • درآمد متوسط ​​تا بالا
 • خطر کم ​​

چهارمین درآمدزایی از بیت کوین ترویج خدمات مرتبط با این حوزه می باشد. شاید یکی از نادیده گرفته ترین راه های کسب درآمد از بیت کوین، ترویج برنامه های درآمد زایی مختلف باشد. این همان روشی است که در حال حاضر همیارماینر نیز از آن برای افزایش فروش بهره می جوید. در حقیقت در این برنامه شما روی بخش همکاری سایت یک حساب کاربری ایجاد کرده و شروع به ترویج خدمات مجموعه می کنید و در صورت منجر شدن این تلاش ها به فروش کمیسیون فرد یا مجموعه پرداخت می گردد.

استخراج بیت کوین

 • تلاش متوسط ​​تا زیاد
 • درآمد متوسط ​​تا بالا
 • ریسک زیاد

استخراج ابری بیت کوین همیار ماینرپنجمین درآمدزایی از بیت کوین استخراج بیت کوین می باشد.  بسیاری از افراد تازه وارد به این حوزه، گمان می کنند که می توانند از طریق کامپیوتر شخصی خود بیت کوین تولید کنند. واقعیت این است که امروزه استخراج بیت کوین بیش از یک سرگرمی به یک حرفه تبدیل شده است. برای استخراج بیت کوین در واقع به تجهیزات و دستگاه های استخراج گران قیمت، هزینه های برق بالا، دانش مربوط به تنظیمات سخت افزاری و فضای فیزیکی امن نیاز داریم که پیاده سازی صحیح این موارد کار هر کسی نیست.

مشارکت در استخراج ابری

 • تلاش کم
 • درآمد متوسط تا زیاد
 • ریسک کم

ششمین درآمدزایی از بیت کوین مشارکت در استخراج ابری می باشد. همانطور که در بخش قبلی توصیف کردیم استخراج با دستگاه ماینر نیاز به دانش و سرمایه زیادی دارد. لذا به دلیل وجود دردسرهای استخراج شخصی با دستگاه، استخراج ابری بیت کوین پا به عرصه گذاشت و باعث شد که هر کسی بدون نیاز به دانش و سرمایه زیاد، بتواند وارد حوزه کلود ماینینگ شود و به اندازه سرمایه خود در استخراج بیت کوین سهیم شود.

HYIPs

 • تلاش کم
 • درآمد متوسط تا بالا
 • ریسک خیلی زیاد

آخرین درآمدزایی از بیت کوین HYIP ها می باشند. HYIP ها (High Yield Investment Program) سایتهایی هستند که ادعا می کنند هر چند روز یکبار کوین های شما را دو برابر می کنند یا وعده بازگشت سرمایه غیر واقعی به شما می دهند. کاری که این سایت ها انجام می دهند این است که از کاربران جدید پول می گیرند و از این پول برای پرداخت به کاربران قدیمی استفاده می کنند. آنها تقریباً همیشه نوعی برنامه ارجاع دارند تا کاربران بتوانند دوستان خود را نیز معرفی کنند. اینگونه است که یک طرح پانزی اجرا می شود. این کار تا مدتی ادامه پیدا کرده و نهایتاً سرمایه پایین دستی ها از بین می رود.

نتیجه گیری

روش های متعددی برای درآمدزایی از بیت کوین وجود دارند که که در این مقاله تلاش کردیم به 7تا از مهم ترین این روش ها بپردازیم. در پایان هر روش جوانب مثبت و منفی خود را دارد، که در اینجا در یک نمودار خلاصه شده است.

راه آسان و بدون خطر برای درآمدزایی از بیت کوین

همانطور که می بینید، هیچ راه آسان و بدون خطر برای درآمدزایی از بیت کوین وجود ندارد اما همواره راه هایی وجود دارد که بتوان تعادل را در بین این سه مولفه ایجاد نمود که بتوان با تلاش معقول و ریسک قابل قبول درآمد خوبی را کسب نمود. برای این کار تا می توانید تحقیق کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *